eng est

Maksim Greinoman, M.Phil (Manchester)

vandeadvokaat

Pärast Tartu Ülikooli lõpetamist 2000. aastal ja Manchesteri Ülikooli lõpetamist 2003. aastal läbis Maksim praktika Londoni advokaadibüroos Middleton Potts, mis on nüüdseks osa advokaadibüroost Hill Dickinson. Alates 2018.a septembrist täiendab Maksim end Eesti Diplomaatide Koolis. Maksimil on pikaajaline kogemus äriklientide nõustamises ja nende esindamises kohtuvaidlustes. Ta on mitme teaduspublikatsiooni autor. Loe Maksimi tööga seotud saavutustest lähemalt rubriigist „Kliendilood”.

Sirle Kalma

Sirle Kalma

advokaat

Sirle on spetsialiseerunud töö- ja lepinguvaidlustele ning toiduohutusega seotud küsimustele. Ta on avaldanud Äripäeva käsiraamatus mitu artiklit tööõiguse teemal. Loe Sirle tööga seotud saavutustest lähemalt rubriigist „Kliendilood”.

Vabal ajal tegeleb Sirle sukeldumisega ja mängib golfi.

Jaanu Stern

Jaanus Stern

advokaat

Jaanus tegeleb peamiselt avalik-õiguslike küsimustega ning spetsialiseerub ehitus- ja planeerimisvaidlustele, keskkonna- , riigihanke- ning süüteoõigusele. Lisaks eelnevale huvitub ta finantsõigusest ning täiendab end Tallinna Tehnikaülikoolis ärirahanduse ja majandusarvestuse erialal.

Vabal ajal tegeleb Jaanus programmeerimisega ja omab sügavat huvi muusika vastu.