eng est nor

Maksim Greinoman, M.Phil (Manchester)

vandeadvokaat

Pärast Tartu Ülikooli lõpetamist 2000. aastal ja Manchesteri Ülikooli lõpetamist 2003. aastal läbis Maksim praktika Londoni advokaadibüroos Middleton Potts, mis on nüüdseks osa advokaadibüroost Hill Dickinson. 2019.a lõpetas Maksim Eesti Diplomaatide Kooli oma lennu parima õppijana. Maksimil on pikaajaline kogemus äriklientide nõustamises ja nende esindamises kohtuvaidlustes. Ta on mitme teaduspublikatsiooni autor. Loe Maksimi tööga seotud saavutustest lähemalt rubriigist „Kliendilood”.

Jaanus Stern

advokaat, Norwegian desk

Jaanus tegeleb peamiselt erinevat liiki kohtuvaidlustega, sealhulgas süüteoõigusega ja avalik õiguslike vaidlustega. Jaanus spetsialiseerub planeerimis- ja ehitusõigusele (sh masinaehitusele) ja lepinguõigusele. Ta abistab kliente ka ärinõustamises. Lisaks eelnevale huvitub ta finantsõigusest, olles Advokaadibüroos Greinoman & Co ning varasemas büroos abistanud kliente küsimustes investeerimis- ja alternatiivsete investeerimisfondidega.

Jaanus on Norra-Eesti Kaubanduskoja juhatuse liige. Ta lõpetas 2019.a suvel Oslo Ülikooli suveülikooli "Intensivt mellomkurs i norsk, trinn III (B2-C1)" eksamitulemusega, mis on ekvivalentne Bergenstest’i B2 sertifikaadiga ja jätkas õppinguid 2020.a suvel Oslo Ülikooli suveülikoolis "intensivt kurs i norsk for viderekomne, trinn IV". Loe tema tehtud töödest Advokaadibüroos Greinoman & Co rubriigis „Kliendilood“.